Jubileusz ks. Wiesława Pawłowskiego

Dnia 21 maja 2023 roku w naszej parafii miała miejsce uroczysta Msza Święta, która była dziękczynieniem Ks. Wiesława Pawłowskiego TChr za 27 lat posługi kapłańskiej. Ksiądz Wiesław pochodzi z parafii Zaręby i swoją misję kapłańską wypełnia na co dzień za granicami naszego kraju. Tego dnia skierował słowo Boże do wiernych naszej parafii, ale przedewszystkim do dzieci, które tego dnia przeżywały Rocznicę Komunii Świętej. Dziękujemy oraz gratulujemy tak pięknego jubileuszu. Życzymy wszelkich łask oraz Bożego prowadzenia na kolejne lata pracy kapłańskiej.
Kilka informacji:
Imię i nazwisko: Ks. Wiesław Pawłowski TCh
Data święceń kapłańskich: 21 maja 1996
Konsekrator: Abp Jerzy Stroba, Metropolita Poznański
Miejsce święceń kapłańskich: Bazylika Piotra i Pawła w Poznaniu
Zachęcamy do zapoznania się z opracowaniami słowa Bożego ks. Wiesława:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *