Ogłoszenia duszpasterskie- 9.06.2024

DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                  9 czerwca 2024

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Jezus swoim nauczaniem i znakami, które czynił, daje zrozumieć, że przyszedł jako obiecany Mesjasz i Odkupiciel. Dzieła zbawienia dokonał przez krzyżową ofiarę, która jest ponawiana na ołtarzach całego świata. Może warto skorzystać z okazji i przyjść na Mszę Świętą również w dni powszednie.

 

  1. W czerwcu poświęconym czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego wieczoru po Mszy św. o godz. 16.00 wspólnie odmawiamy bądź śpiewamy Litanię do Bożego Serca. Zapraszam do udziału w tych nabożeństwach.

 

  1. Przed świątynią możemy spotkać Harcerki z Zastępu Nurt z 11 Ostrołęckiej Drużyny Harcerek „Aqua” im. Krystyny Krahelskiej pseudonim: Danuta. Możemy wesprzeć młodzież w zakupie sprzętu, a także pomóc w dofinansowaniu obozu. Nie zawsze wszystkich stać na taki wyjazd – dlatego za otwarte serce i pomoc – dziękuję.

 

  1. We środę, 12 czerwca, obchodzimy wspomnienie bł. Adama Bargielskiego, Michała Piaszczyńskiego, Prezbiterów, Marianny Biernackiej i towarzyszy, męczenników II wojny światowej. Tego dnia po każdej Mszy św. będziemy mogli ucałować Relikwie lub przyklęknięciem przed Relikwiami Marianny Biernackiej podziękować Bogu za dar tych wyjątkowych światków wiary z okresu II wojny światowej.

 

  1. W czwartek, 13 czerwca, obchodzimy wspomnienie Świętego Antoniego z Padwy. Nadto w trzynasty dzień miesiąca o godz. 20.00 zapraszam na nabożeństwo fatimskie.

 

  1. W dniu dzisiejszym naszymi modlitwami i ofiarami wspieramy WSD w Łomży. A za tydzień będziemy mogli złożyć ofiary na KUL i cele edukacyjne naszej diecezji. Za otwarte serce za dar modlitwy – dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *