Ogłoszenia duszpasterskie- 07.07.2024

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 7 lipca 2024

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. „Do Ciebie, Boże, wznoszę moje oczy” – refren psalmu responsoryjnego pięknie opisuje każde nasze spotkanie z Panem. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby w czasie wolnym od pracy i nauki nie zaniedbywać relacji z Bogiem; pamiętajmy o powiedzeniu, że nie ma wakacji od Pana Boga.

 

2. Wakacyjne miesiące to także czas wytężonej pracy na polach. Wypraszajmy u Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony.

 

3. W sobotę, 13 lipca o godzinie 20.00, zapraszam na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej.

 

4. Od 1 lipca wznowiliśmy Diakonię Modlitwy. Od 1 lipca do głównego Odpustu w parafii jest 40 dni i zapraszam byśmy ogarnęli modlitwą naszą wspólnotę. Jak w ubiegłym roku można ofiarować jeden dzień /deklaracje są podzielone na te 40 dni/ lub można wziąć deklarację, w której można wpisać dowolny termin ofiarowania modlitwy, postu czy uczynku miłosierdzia.

 

5. Ogłoszenie o zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – 1 sierpnia odbiór. Bliższe informacje o zbiórce – za tydzień. Przy wyjściu z kościoła są ulotki na ten temat.

 

  1. 6. Niech czas wakacyjnego wypoczynku będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy w tym czasie o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *