01.01 – Niedziela
09.00 – + Władysław Duch /11 rocznica śmierci/
09.00 – + Rozalia i Aleksander Gut /greg/ 1 – int. odpr. poza parafią
11.00 – Msza dziękczynna za możliwość Adoracji Pana Jezusa podczas Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa z prośbą w intencji Parafian i ks. Proboszcza
11.00 – + Mieczysław Orzoł – intencja od chrześniaka z rodziną – int. odpr. poza parafią
02.01 – Poniedziałek
07.30 – + Halina Stepnowska – Msza popogrzebowa – intencja od uczestników pogrzebu
07.30 – + Rozalia i Aleksander Gut /greg/ – int. odpr. poza parafią
08.00 – O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla rodziny P. Kijewskich
03.01 – Wtorek
07.30 – + Henryka Apolonia Bielecka – Msza popogrzebowa – intencja od uczestników pogrzebu
07.30 – + Rozalia i Aleksander Gut /greg/ – int. odpr. poza parafią
08.00 – + Marian, Franciszek i Stanisława Kaczyńscy
04.01 – Środa
07.20 – Nowenna do św. Józefa
07.30 – + Rozalia i Aleksander Gut /greg/
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
08.00 – + Mieczysław Orzoł /up/
18.45 – Nowenna za wstawiennictwem bł. O. Michała i O. Zbigniewa
19.00 – Msza Święta i Różaniec rodziców za dzieci
Nowenna za wstawiennictwem bł. Marianny Biernackiej
05.01 – Czwartek
07.30 – + Antonina i Edward Rejmentowscy oraz ich z-li Rodzice
07.30 – + Rozalia i Aleksander Gut /greg/ – int. odpr. poza parafią
08.00 – 08.30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu – Adoracja
06.01 – Piątek
08.00 – + Zofia Orzoł – intencja od P. Magdy z rodziną
08.00 – + Rozalia i Aleksander Gut /greg/ – int. odpr. poza parafią
11.00 – + Marianna, Stanisława, Grzegorz Szydlik, Stanisław Pac
11.00 – O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla P. Andrzeja z okazji 60 rocz. urodzin – int. od żony, dzieci i wnuków – int. odpr. poza parafią
07.01 – Sobota
07.30 – O łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla wnuków: Julii, Filipa, Adama i Marty
07.30 – + Rozalia i Aleksander Gut /greg/ – int. odpr. poza parafią
08.00 – + Marcin Dąbkowski /up/
08.00 – + Mirosław Majewski
08.01 – Niedziela
08.00 – + Łukasz Wałpuski
08.00 – + Rozalia i Aleksander Gut /greg/ – int. odpr. poza parafią
11.00 – + Helena i Teofil Antosiak